SSD WD Blue SA510 WDS200T3B0A 2 ТБ
Відео 4Фото 6 |
WD WDS200T3B0A |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SA510 WDS200T3B0A 2 ТБ
WD Blue 2Tb 2,5" (WDS200T3B0A) | 6 519 грн. |
WD Blue 2Tb 2,5" (WDS200T3B0A) | 6 678 грн. |
SSD накопичувач WD Blue 2 TB (WDS200T3B0A) | 6 017 грн. |
WD Blue SA510 2TB | 6 529 грн. |
SSD накопитель WD Blue 2 TB (WDS200T3B0A) | 6 023 грн. |
Відеоогляди
Модификації WD Blue SA510 WDS200T3B0A
Ціни на WD Blue SA510 WDS200T3B0A |
---|---|---|---|---|
WD Blue SA510 WDS250G3B0A 250 ГБ | від 1 613 грн. | 51 пропозиція | ||
WD Blue SA510 WDS500G3B0A 500 ГБ | від 2 101 грн. | 48 пропозицій | ||
WD Blue SA510 WDS100T3B0A 1 ТБ | від 2 973 грн. | 57 пропозицій | ||
WD Blue SA510 WDS200T3B0A 2 ТБ | від 6 017 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Blue SA510 WDS400T3B0A 4 ТБ | від 11 160 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →