SSD WD Blue SA510 M.2 WDS500G3B0B 500 ГБ
Фото 5 |
WD WDS500G3B0B |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SA510 M.2 WDS500G3B0B 500 ГБ
Усі ціни 23 →Накопитель SSD M.2 2280 500GB SA510 WD (WDS500G3B0B) | 2 274 грн. |
Wd Blue SA510 M.2 500 Gb (WDS500G3B0B) | 2 310 грн. |
Wd Blue SA510 M.2 500 Gb (WDS500G3B0B) | 2 246 грн. |
Western Digital Blue SA510 M.2 500 GB (WDS500G3B0B) | 2 274 грн. |
SSD жесткий диск WD M.2 2280 500GB BLUE SA510 WDS500G3B0B WDC | 2 220 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації WD Blue SA510 M.2 WDS500G3B0B
Ціни на WD Blue SA510 M.2 WDS500G3B0B |
---|---|---|---|---|
WD Blue SA510 M.2 WDS500G3B0B 500 ГБ | від 2 216 грн. | 24 пропозиції | ||
WD Blue SA510 M.2 WDS100T3B0B 1 ТБ | від 3 168 грн. | 35 пропозицій | ||
WD Blue SA510 M.2 WDS200T3B0B 2 ТБ | від 6 396 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →