SSD WD Blue SN570 WDS200T3B0C 2 ТБ
Відео 27Фото 4 |
WD WDS200T3B0C |
|
Як вибрати SSD накопичувач?Вибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.
Серії твердотільних накопичувачів WD: Green, Blue, Red, Black, GoldЯкого «кольору» вибрати SSD від Western Digital для конкретно ваших завдань?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue SN570 WDS200T3B0C 2 ТБ
Усі ціни 25 →SSD WD Blue SN570 WDS200T3B0C 2 ТБ | 6 419 грн. |
Wd Blue SN570 2TB (WDS200T3B0C) | 5 742 грн. |
Wd Blue SN570 2TB (WDS200T3B0C) | 5 581 грн. |
SSD-накопичувач WD Blue SN570 2TB M.2 NVMe (WDS200T3B0C) | 6 669 грн. |
SSD накопитель WD Blue SN570 2TB (WDS200T3B0C) WDS200T3B0C | 5 576 грн. |
ще 20 пропозицій
Швидкий, надійний та доступний SSD Не виявлено Michel: користуюся WD WDS200T3B0C кілька місяців |
WD виробник, що заслуговує на довіру.
Встановивши його у MSI Z170A-G43 Plus Радіатор для нього взяв такий(Радіатор охолодження Jonsbo M.2 2280) Відповідає зазначеним параметрам.
Холодний це вам не (Samsung 970 Evo Plus) хто знає той знає! Радіатор не потрібен на ту температуру яку він видає і при якій нормально працює ну я все ж таки придбав, хай буде) Чи не знайшов. Дмитро Олександрович: користуюся WD WDS100T3B0C більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації WD Blue SN570 WDS200T3B0C
Ціни на WD Blue SN570 WDS200T3B0C |
---|---|---|---|---|
WD Blue SN570 WDS250G3B0C 250 ГБ | від 1 988 грн. | 26 пропозицій | ||
WD Blue SN570 WDS500G3B0C 500 ГБ | від 1 839 грн. | 14 пропозицій | ||
WD Blue SN570 WDS100T3B0C 1 ТБ | від 2 899 грн. | 7 пропозицій | ||
WD Blue SN570 WDS200T3B0C 2 ТБ | від 5 576 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
За 2 місяці активного використання перезаписано 3,5 ТБ даних та жодного разу не було жодних проблем, працює стабільно та швидко.
Температури у простої 41-44 °C, а під час стрімінгу гри/монтажу та рендерингу відео максимум було 53 °C.
Як охолодження використовують стандартний радіатор материнської плати Asus ROG STRIX B760-F Gaming Wi-Fi.