Жорсткий диск WD NasWare Red WD10EFRX 1 ТБ
Відео 5 | Очікується у продажу 2 748 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 1000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 3 роки; Буфер (МБ): 64; Частота обертання шпинделя: 5400 об/хв; |
WD NasWare Red WD10EFRX 1 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Відгуки 129 | 8 6 22 77 |
Два по 4ТБ у нульовому рейді, за продуктивністю очікував набагато більшого. За рік один посипався. Старий 1ТБ seagate з ПС працює швидше. Важко сказати, купував через минулу славу імені, помилився. Сумнівна надійність Валерий Прошкин: користуюся WD WD40EFRX більше року |
Ищу винт для хранения медиаконтента (фильмы, музыка, сериалы, фото). Подключать буду его через роутер с установленным торрент-клиентом 24/7. Какою лучше брать серию- эту или green?
Сппсибо
Резервна копія
Де-юре жорсткий диск WD Red призначений для NAS-серверів — спеціальних пристроїв для надійного зберігання даних і зручного доступу до них у межах локальної мережі. Але на практиці роль NAS цілком може виконувати звичайний настільний ПК, особливо якщо об'єднати два HDD у дзеркальний масив (дані повністю дублюються). Саме для побудови RAID-масивів найчастіше купують WD Red.
Кручу-верчу
Завдяки технології IntelliPower, швидкість обертання диска плаваюча — від 4000 до 5400 об/хв. Це не тільки знижує шум і вібрацію до мінімуму (два швидкообертових HDD в одному ПК дзижчали б дуже голосно), але й економить електроенергію, а також подовжує термін служби диска.
Додаткова страховка
Коштує WD Red приблизно на третину дорожче, ніж у принципі теж тихий Blue, але за доплату ви отримаєте додатковий рік гарантії. До того ж, розширена гарантія говорить про те, що виробник твердо впевнений у надійності й довговічності диска, а значить, збереженню ваших даних нічого не загрожує.
Модификації WD NasWare Red WD10EFRX
Ціни на WD NasWare Red WD10EFRX |
---|---|---|---|---|
WD NasWare Red WD30EFAX 3 ТБ SMR | від 4 742 грн. | 1 пропозиція | ||
WD NasWare Red WD40EFAX 4 ТБ SMR | від 3 921 грн. | 37 пропозицій | ||
WD NasWare Red WD60EFAX 6 ТБ SMR | від 5 220 грн. | 69 пропозицій | ||
WD NasWare Red WD80EFZX 8 ТБ 128/5400 | від 13 400 грн. | 4 пропозиції |