Жорсткий диск WD NasWare Red WD60EFAX 6 ТБ SMR
Відео 5 |
WD NasWare Red WD60EFAX 6 ТБ SMR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD NasWare Red WD60EFAX 6 ТБ SMR
Усі ціни 72 →Жесткий диск 3.5" 6TB WD (WD60EFAX) | 6 400 грн. |
Western Digital WD60EFAX | 8 360 грн. |
Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Red NAS 5400rpm 256MB (WD60EFAX) WD60EFAX | 5 834 грн. |
Жорсткий диск 3.5" WD Red NAS 6TB SATA 256MB (WD60EFAX) | 5 489 грн. |
Жесткий диск WD 6.0TB Red NAS 5400rpm 256MB (WD60EFAX) WD60EFAX | 5 829 грн. |
ще 20 пропозицій
Відгуки 129 | 8 6 22 77 |
Два по 4ТБ у нульовому рейді, за продуктивністю очікував набагато більшого. За рік один посипався. Старий 1ТБ seagate з ПС працює швидше. Важко сказати, купував через минулу славу імені, помилився. Сумнівна надійність Валерий Прошкин: користуюся WD WD40EFRX більше року |
Показано 1 з 129 відгуків
ще 10 відгуків
Alexander
18 березня 2020, 01:24
Совместимость с Synology DS218+ #
Есть ли те кто ставил данную модель диска в Synology DS218+, напишите ваши отзывы. Также интересуют отзывы по работе диска, заранее спасибо!
3 листопада 2018, 08:06
Винт под медиаплеер #
Здравствуйте.
Ищу винт для хранения медиаконтента (фильмы, музыка, сериалы, фото). Подключать буду его через роутер с установленным торрент-клиентом 24/7. Какою лучше брать серию- эту или green?
Сппсибо
Ищу винт для хранения медиаконтента (фильмы, музыка, сериалы, фото). Подключать буду его через роутер с установленным торрент-клиентом 24/7. Какою лучше брать серию- эту или green?
Сппсибо
anonim
18 травня 2014, 23:33
Опыт с Линуксом #
А кто-нибудь пробовал его на компьютере с Линуксом? Хочу а) поставить Линукс, б) купить объемный винчестер. Как раз рассматриваю связку Линукс - WD. Если кто делал, поделитесь мнением
Показано 3 із 13 запитань
ще 10 запитань
Відеоогляди
Модификації WD NasWare Red WD60EFAX
Ціни на WD NasWare Red WD60EFAX |
---|---|---|---|---|
WD NasWare Red WD30EFAX 3 ТБ SMR | від 4 754 грн. | 1 пропозиція | ||
WD NasWare Red WD40EFAX 4 ТБ SMR | від 3 926 грн. | 40 пропозицій | ||
WD NasWare Red WD60EFAX 6 ТБ SMR | від 5 220 грн. | 73 пропозиції | ||
WD NasWare Red WD80EFZX 8 ТБ 128/5400 | від 13 400 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →