Жорсткий диск WD Red Plus WD80EFZZ 8 ТБ 128/5700
Відео 13 |
WD WD80EFZZ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Plus WD80EFZZ 8 ТБ 128/5700
Усі ціни 68 →Жесткий диск 3.5" 8TB WD (WD80EFZZ) | 9 643 грн. |
Жорсткий диск Western Digital WD Red Plus 8TB 3.5" (WD80EFZZ) WD80EFZZ | 8 949 грн. |
Western Digital WD80EFZZ | 9 340 грн. |
Накопичувач HDD SATA 8.0TB WD Red Plus 5700rpm 128MB (WD80EFZZ) WD80EFZZ | 8 695 грн. |
Жорсткий диск WD 3.5" 5640 128MB SATA Red Plus NAS WD80EFZZ | 10 009 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Red Plus WD80EFZZ
Ціни на WD Red Plus WD80EFZZ |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400 | від 3 614 грн. | 42 пропозиції | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 ТБ 128/5400 | від 3 529 грн. | 8 пропозицій | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 ТБ | від 4 474 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400 | від 4 629 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 ТБ 128/5400 | від 6 991 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 ТБ 256/5400 | від 6 792 грн. | 63 пропозиції | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 ТБ 128/5700 | від 8 516 грн. | 68 пропозицій | ||
WD Red Plus WD80EFBX 8 ТБ 256/7200 | від 7 699 грн. | 15 пропозицій | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 ТБ | від 9 915 грн. | 71 пропозиція | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 ТБ | від 12 128 грн. | 58 пропозицій | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 ТБ | від 14 469 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →