Жорсткий диск WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200
Відео 18Фото 2 |
WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200 |
|
Лінійка серверних HDD-накопичувачів формату 3.5″ року від виробника Western Digital. Позиціонуються виробником як товар верхньої цінової категорії, орієнтований клієнтів малого бізнесу з інтенсивними робочими навантаженнями. Також можуть використовуватися в ролі додаткового надійного накопичувача в робочій станції, ігровому ПК або домашньому NAS-сервері. Ключовою особливістю накопичувачів WD Red є спеціалізована прошивка NASWare з рядом інноваційних рішень, які забезпечують стабільну та безперебійну роботу в режимі нон-стоп.
Завдяки системі адаптивної компенсації RAFF із закріпленим із двох сторін валом та тривимірним балансуванням накопичувачі WD RED PRO повністю нівелюють негативний вплив від вібрації механічних елементів, дозволяючи встановити у стійку до 8 накопичувачів. Паркування головок здійснюється лише при відключенні живлення, завдяки чому привід продовжує працювати навіть у режимі очікування.
Технологія TLER дозволяє автоматично знаходити биті сектори, відкладати їхню корекцію до найближчого простою. А завдяки інтеграції ATA Streaming такий HDD може передавати потокове відео, зберігаючи можливість обробляти паралельні запити від інших пристроїв. Серія представлена дюжиною накопичувачів об'ємом від 1 до 22 ТБ. Всі вони виконані у форм-факторі 3.5 дюйми, використовують стандартне SATA підключення та сумісні практично з усіма сучасними моделями файлових сховищ.
Характеризуються розширеним робочим ресурсом — до 600 тисяч паркувальних циклів та понад 1 мільйон годин MTBF. Залежно від об'єму швидкість анонсованої передачі даних знаходиться в діапазоні від 164 МБ/с до 265 МБ/с. Швидкість обертання шпинделя у всіх випадках однакова - 7200 обертів на хвилину. У всіх накопичувачах використовується класичний метод магнітного запису CMR, який відрізняється високою швидкістю доступу до даних та підвищеним терміном служби.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200
Усі ціни 48 →Western Digital WD4003FFBX | 6 290 грн. |
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Red Pro NAS 7200rpm 256MB (WD4003FFBX) WD400 | 6 325 грн. |
WD Red Pro 4 TB (WD4003FFBX) | 6 946 грн. |
Жесткий диск WD 4.0TB Red Pro NAS 7200rpm 256MB (WD4003FFBX) WD4003FFBX | 6 245 грн. |
Жорсткий диск внутрішній WD 3.5 SATA 3.0 4TB 7200rpm 128MB Red Pro (WD4003 | 6 884 грн. |
Диск на 8ТБ дуже гамірний. під час використання потріскує. Якщо купуєте для домашнього NAS то розміщуйте його не там де хтось спить Об'єм Шум MrG0d: користуюся WD WD8003FFBX менше місяця |
Модификації WD Red Pro WD4003FFBX
Ціни на WD Red Pro WD4003FFBX |
---|---|---|---|---|
WD Red Pro WD2002FFSX 2 ТБ 64/7200 CMR | від 4 060 грн. | 49 пропозицій | ||
WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200 | від 10 520 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200 | від 5 948 грн. | 49 пропозицій | ||
WD Red Pro WD5001FFWX 5 ТБ | від 13 400 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD6001FFWX 6 ТБ 6001FFWX | від 15 600 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD6002FFWX 6 ТБ 6002FFWX | від 10 280 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX | від 7 400 грн. | 68 пропозицій | ||
WD Red Pro WD8003FFBX 8 ТБ 256/7200 | від 8 244 грн. | 69 пропозицій | ||
WD Red Pro WD101KFBX 10 ТБ 256/7200 | від 16 360 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Red Pro WD102KFBX 10 ТБ 256/7200 CMR | від 12 107 грн. | 64 пропозиції | ||
WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ | від 10 999 грн. | 49 пропозицій | ||
WD Red Pro WD141KFGX 14 ТБ 141KFGX | від 13 042 грн. | 23 пропозиції | ||
WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX | від 15 082 грн. | 27 пропозицій | ||
WD Red Pro WD161KFGX 16 ТБ | від 16 470 грн. | 44 пропозиції | ||
WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ | від 17 570 грн. | 35 пропозицій | ||
WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ | від 21 608 грн. | 26 пропозицій | ||
WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ | від 29 040 грн. | 5 пропозицій |