Жорсткий диск WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ
Відео 18Фото 2 |
WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ
Усі ціни 6 →Жорсткий диск WD Red Pro NAS 22 TB (WD221KFGX) | 26 864 грн. |
WD Red Pro 22 TB SATA NAS (WD221KFGX) | 29 040 грн. |
Dysk WD Red™ PRO WD221KFGX 22TB 3,5" 7200 512MB SATA III | 30 545 грн. |
Жорсткий диск WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ | 29 530 грн. |
WD Red Pro 22 TB SATA NAS (WD221KFGX) | 30 492 грн. |
WD Red Pro 22 TB SATA NAS (WD221KFGX) | 29 766 грн. |
Диск на 8ТБ дуже гамірний. під час використання потріскує. Якщо купуєте для домашнього NAS то розміщуйте його не там де хтось спить Об'єм Шум MrG0d: користуюся WD WD8003FFBX менше місяця |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації WD Red Pro WD221KFGX
Ціни на WD Red Pro WD221KFGX |
---|---|---|---|---|
WD Red Pro WD2002FFSX 2 ТБ 64/7200 CMR | від 4 050 грн. | 37 пропозицій | ||
WD Red Pro WD4001FFSX 4 ТБ 64/7200 | від 10 520 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD4003FFBX 4 ТБ 256/7200 | від 6 182 грн. | 40 пропозицій | ||
WD Red Pro WD5001FFWX 5 ТБ | від 13 400 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD6001FFWX 6 ТБ 6001FFWX | від 15 600 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD6002FFWX 6 ТБ 6002FFWX | від 10 280 грн. | 5 пропозицій | ||
WD Red Pro WD6003FFBX 6 ТБ 6003FFBX | від 7 400 грн. | 50 пропозицій | ||
WD Red Pro WD8003FFBX 8 ТБ 256/7200 | від 8 234 грн. | 55 пропозицій | ||
WD Red Pro WD101KFBX 10 ТБ 256/7200 | від 16 360 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Red Pro WD102KFBX 10 ТБ 256/7200 CMR | від 12 107 грн. | 48 пропозицій | ||
WD Red Pro WD121KFBX 12 ТБ | від 10 999 грн. | 36 пропозицій | ||
WD Red Pro WD141KFGX 14 ТБ 141KFGX | від 17 985 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Red Pro WD142KFGX 14 ТБ 142KFGX | від 15 082 грн. | 19 пропозицій | ||
WD Red Pro WD161KFGX 16 ТБ | від 16 477 грн. | 31 пропозиція | ||
WD Red Pro WD181KFGX 18 ТБ | від 17 375 грн. | 23 пропозиції | ||
WD Red Pro WD201KFGX 20 ТБ | від 21 586 грн. | 21 пропозиція | ||
WD Red Pro WD221KFGX 22 ТБ | від 26 864 грн. | 6 пропозицій |
Рекомендуємо