Жорсткий диск WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400
Відео 13 |
WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400
Усі ціни 33 →Жесткий диск 3.5" 2TB WD (WD20EFPX) | 3 958 грн. |
Накопичувач HDD SATA 2.0TB WD Red Plus 5400rpm 64MB (WD20EFPX) WD20EFPX | 3 830 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Red Plus 2 Tb (WD20EFPX) | 3 791 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Red Plus 2 Tb (WD20EFPX) | 3 827 грн. |
Жорсткий диск WD Red Plus 2 TB (WD20EFPX) | 4 890 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Red Plus WD20EFPX
Ціни на WD Red Plus WD20EFPX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400 | від 3 680 грн. | 34 пропозиції | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 ТБ 128/5400 | від 3 529 грн. | 8 пропозицій | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 ТБ | від 4 480 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400 | від 4 590 грн. | 60 пропозицій | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 ТБ 128/5400 | від 7 000 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 ТБ 256/5400 | від 6 789 грн. | 61 пропозиція | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 ТБ 128/5700 | від 8 481 грн. | 65 пропозицій | ||
WD Red Plus WD80EFBX 8 ТБ 256/7200 | від 7 699 грн. | 15 пропозицій | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 ТБ | від 9 919 грн. | 71 пропозиція | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 ТБ | від 12 290 грн. | 54 пропозиції | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 ТБ | від 14 623 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →