Жорсткий диск WD Red Plus WD60EFPX 6 ТБ 256/5400
Відео 13 |
WD WD60EFPX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Red Plus WD60EFPX 6 ТБ 256/5400
Усі ціни 59 →Жесткий диск 3.5" 6TB WD (WD60EFPX) | 7 411 грн. |
Western Digital WD60EFPX | 6 998 грн. |
Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD60EFPX) WD60EFPX | 6 942 грн. |
Жесткий диск WD 6.0TB HDD SATA Red Plus (WD60EFPX) WD60EFPX | 6 869 грн. |
Жорсткий диск WD 3.5" 5400 256MB SATA Red Plus NAS WD60EFPX | 7 659 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD Red Plus WD60EFPX
Ціни на WD Red Plus WD60EFPX |
---|---|---|---|---|
WD Red Plus WD20EFPX 2 ТБ 64/5400 | від 3 699 грн. | 31 пропозиція | ||
WD Red Plus WD20EFZX 2 ТБ 128/5400 | від 3 529 грн. | 8 пропозицій | ||
WD Red Plus WD30EFZX 3 ТБ | від 4 480 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD40EFPX 4 ТБ 256/5400 | від 4 601 грн. | 57 пропозицій | ||
WD Red Plus WD60EFZX 6 ТБ 128/5400 | від 7 000 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Red Plus WD60EFPX 6 ТБ 256/5400 | від 6 792 грн. | 60 пропозицій | ||
WD Red Plus WD80EFZZ 8 ТБ 128/5700 | від 8 481 грн. | 64 пропозиції | ||
WD Red Plus WD80EFBX 8 ТБ 256/7200 | від 7 699 грн. | 15 пропозицій | ||
WD Red Plus WD101EFBX 10 ТБ | від 9 922 грн. | 70 пропозицій | ||
WD Red Plus WD120EFBX 12 ТБ | від 12 097 грн. | 59 пропозицій | ||
WD Red Plus WD140EFGX 14 ТБ | від 14 623 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →