Жорсткий диск WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 ТБ
Відео 7Фото 2 |
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 ТБ
Усі ціни 19 →WD WD2003FZEX | 6 072 грн. |
Жорсткий диск WD Black WD2003FZEX | 4 877 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Black WD2003FZEX | 4 852 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Black WD2003FZEX | 4 806 грн. |
Жорсткий диск 2 TB WD Black (WD2003FZEX) WD2003FZEX | 4 869 грн. |
7 6 20 38 |
Купив собі цей гвинт, коли трагічно згорів мій попередній, з усією інформацією. Доглядав новий, десь прочитав статтю про цю лінійку гвинтів і забув. Потім коли ходив магазинами - побачив його зі знижкою і згадав, у результаті купив відразу за 5к руб. Працює реально швидше за мій минулий гвинт - дуже задоволений! Ціна, швидкість, хороший обсяг за нормальну ціну, фірма Поки що не знайшлося Леонид: користуюся WD WD2003FZEX місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Преміумклас
Лінійка Caviar Black розрахована насамперед на завзятих геймерів, стримерів і всіх, хто працює з мультимедійним контентом. Це один з найшвидших HDD на ринку (середня швидкість 200 МБ/c), та ще й з п'ятирічною гарантією (проти стандартної двохрічної). Правда, рівень шуму і співвідношення витрачених доларів в обмін на гігабайти пам'яті тут не найоптимальніші. Але все це виправдано пачкою додаткових булочок.
Двоядерний процесор і динамічний кеш
Приміром, на відміну від лінійки WD Green Blue і, накопичувачі сімейства WD Black оснащуються двома процесорами і підтримкою технологій StableTrac і NoTouch. Завдяки першій, вал електродвигуна закріплений з обох кінців, що дозволяє зменшити вплив зовнішньої вібрації і стабілізувати обертання пластин. Друга ж відповідає за зменшення зносу головок і дисків, а також за більш надійний захист накопичувачів у процесі їх перевезення завдяки тому, що голівка не стикається з поверхнею пластини. Ну, а двоядерний процесор разом з механікою динамічного кешування диска дозволяє спритнішим включатися, швидше запускати необхідні завдання і оперувати масивами дрібних файлів.
Легкий перенесення
В якості бонусу з WD Caviar Black йде безкоштовна утиліта Acronis True Image WD Edition дозволяє клонувати диски, а також створювати резервні копії операційної системи, якихось потрібних додатків, налаштувань або конкретних папок. Також у разі встановлення в систему нового HDD ця утиліта дозволяє перенести систему і всю її дані буквально за кілька кліків.
Модификації WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX
Ціни на WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX |
---|---|---|---|---|
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD1003FZEX 1 ТБ | від 3 012 грн. | 26 пропозицій | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 ТБ | від 4 740 грн. | 19 пропозицій | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 ТБ | від 5 300 грн. | 25 пропозицій | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX 6 ТБ 128/7200 | від 14 560 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 ТБ 256/7200 | від 14 200 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8002FZWX 8 ТБ 128/7200 | від 14 350 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8001FZBX 8 ТБ 256/7200 | від 10 028 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX 10 ТБ | від 13 907 грн. | 37 пропозицій |