Жорсткий диск WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN 4 ТБ
Відео 24Фото 9 |
WD WDBA3A0040BBK-WESN |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN 4 ТБ
Усі ціни 49 →Жорсткий диск 2.5" WD USB 3.1 P10 4TB Game Drive (WDBA3A0040BBK-WESN) WDBA | 5 599 грн. |
Зовнішній жорсткий диск WD BLACK P10 Game Drive 4 TB (WDBA3A0040BBK-WESN) | 5 469 грн. |
Внешний HDD WD BLACK P10 Game Drive 4Tb 2.5" USB3.1 (Black) WDBA3A0040BBK- | 5 499 грн. |
WD WDBA3A0040BBK-WESN | 5 599 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Wd Black P10 Game Drive 4 Tb (WDBA3A0040BBK-WESN) | 5 623 грн. |
Кращий друг консолі
Створюючи жорсткі диски фантазії особливо ніде розгулятися. Це вам не писати «Алісу в країні чудес». Тому хлопцям з Western Digital хочеться окремий раз вклонитися за те, що вони не такі нудні, як їхні конкуренти. Пару років тому однією з найяскравіших зірок на ринку зовнішніх вінчестерів були моделі WD My Passport і Passport Portable, які виділялися помітною нетривіальною зовнішністю і сміливими кольорами. А в кінці 2019 року компанія випустила на ринок ще один цікавий експеримент під назвою P10 Game Drive.
Ящик з патронами
Це міцний і об'ємний HDD, захований в міцний пластиковий каркас, сильно нагадує ящик з патронами. Тільки гляньте на величезні болти в кутах і прорізи в стилі металевих контейнерів. Відповідно захист від ударів і падінь у нього не передбачена (незважаючи на грізний вигляд), так що будьте з ним обережніше. Основні покупці P10 Game Drive ― це ПК-бояри і власники консолей PS4/PS4 Pro і Xbox One, яким гостро бракує наявної пам'яті для зберігання постійно зростаючої колекції ігор в Steam або PS Store. Враховуючи, наскільки роздулися сучасні ігри, навіть наявні 4 ТБ не здаються надмірністю. Якщо прийняти 40 ГБ за середній об'єм сучасної гри, то якраз вийде колекція в сотню іграшок. Хоча, ніхто не забороняє взяти варіант трохи менше або більше, в асортименті також представлені моделі на 2 і 5 ТБ.
Трохи швидше штатного вінчестера PS4 Pro
При підключенні WD P10 Game Drive до консолі доведеться витратити кілька хвилин на первинну настройку, з ПК зайві рухи не потрібні, диск підхоплюється автоматично. По частині характеристик модель повністю виправдовує свій не найнижчий вартість: робочі швидкості читання і запису досягають 140 МБ/c і просідають, не так швидко, як у інших зовнішніх HDD завдяки місткому буферу. В роботі він показав себе навіть краще вбудованого накопичувача PS4 Pro: завантаження сейви в Assassin's Creed Odyssey зайняла у нього 1 хвилину і 10 секунд, проти хвилини 16 секунд у вбудованого вінчестера «плойки». В інших іграх з відкритим світом, які довго завантажуються, також спостерігається невелика перевага в кілька секунд. Також сподобалося, що під час роботи він веде себе безшумно і практично не гріється, а гумові ніжки на дні добре поглинають вібрації і не дають йому подряпати стіл.
Модификації WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN
Ціни на WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN |
---|---|---|---|---|
WD P10 Game Drive WDBA2W0020BBK-WESN 2 ТБ | від 3 414 грн. | 39 пропозицій | ||
WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN 4 ТБ | від 5 073 грн. | 50 пропозицій | ||
WD P10 Game Drive WDBA3A0050BBK-WESN 5 ТБ | від 4 790 грн. | 20 пропозицій |