Жорсткий диск WD P10 Game Drive WDBA3A0050BBK-WESN 5 ТБ
Відео 24Фото 9 |
WD WDBA3A0050BBK-WESN |
|
Продуктивний зовнішній жорсткий диск високої місткості з лінійки мобільних 2.5" HDD-накопичувачів WD P10 Game Drive зразка 2019 року. Це невелике сімейство включає в себе три моделі об'ємом 2, 4 і 5 Тб, виконані в міцному пластиковому корпусі з характерним фірмовим дизайном і написом WD_black. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на любителів комп'ютерних ігор.
Призначений для простого і швидкого розширення об'єму дискового простору в ігрових ПК, геймерських ноутбуках, а також ігрових консолях Xbox One і Sony Playstation 4/4 Pro. Зовнішній жорсткий диск WD P10 Game Drive WDBA3A0050BBK-WESN підключається за допомогою швидкісного інтерфейсу USB 3.2 Gen1, пропускної здатності якого 5 Гбіт/с цілком достатньо для швидкої передачі великих обсягів інформації.
Також цей накопичувач підійде для виконання завдань резервного копіювання, зберігання великих обсягів матеріалів і файлів великих робочих проєктів. Повністю сумісний з USB 2.0, без проблем працює з комп'ютерами під управлінням операційної системи Windows 8/8.1/10 або Mac OS X 10.11 і вище. Допоможе користувачам, яким потрібний локальний доступ до великих об'ємах важливих даних у відрядженнях, поїздках або подорожах.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD P10 Game Drive WDBA3A0050BBK-WESN 5 ТБ
Усі ціни 21 →Зовнішній жорсткий диск Western Digital WD BLACK P10 Game Drive 5TB WDBA3A | 5 929 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 5TB WD (WDBA3A0050BBK-WESN) | 6 217 грн. |
Жесткий диск WD 2.5" USB 3.1 5TB WD BLACK P10 Game Drive (WDBA3A0050BBK-WE | 6 599 грн. |
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 5TB WD (WDBA3A0050BBK-WESN) WDBA3A0050BBK-WES | 5 929 грн. |
WD Зовнішній жорсткий диск 2.5" 5TB WD (WDBA3A0050BBK-WESN) WDBA3A0050BBK- | 5 929 грн. |
Модификації WD P10 Game Drive WDBA3A0050BBK-WESN
Ціни на WD P10 Game Drive WDBA3A0050BBK-WESN |
---|---|---|---|---|
WD P10 Game Drive WDBA2W0020BBK-WESN 2 ТБ | від 3 414 грн. | 38 пропозицій | ||
WD P10 Game Drive WDBA3A0040BBK-WESN 4 ТБ | від 5 377 грн. | 38 пропозицій | ||
WD P10 Game Drive WDBA3A0050BBK-WESN 5 ТБ | від 5 791 грн. | 21 пропозиція |