Жорсткий диск WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 ТБ
Відео 7Фото 2 |
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 ТБ |
|
Високопродуктивний внутрішній жорсткий диск форм-фактор: 3.5" з сімейства топових споживчих HDD-накопичувачів WD Black зразка 2018 року. Ця лінійка включає в себе сім моделей об'ємом від 500 Гб до 10 Тб, які оптимізовані для вирішення завдань, що вимагають поєднання високої ємності і продуктивності. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для використання в продуктивних робочих станціях і геймерських системах.
Підійде для вирішення завдань створення/редагування цифрового контенту. Жорсткий диск WD Black WD4005FZBX може використовуватися в якості основного (системного) накопичувача, працювати у складі RAID-масивів або в парі з ще більш продуктивним SSD-накопичувачем. Штатної ємності (4 Тб) цілком достатньо для зберігання значних обсягів медіаконтенту самої високої роздільної здатності, файлів робочих проєктів або установки актуальних ресурсномістких ігор.
Обладнаний двоядерним контролером, працюючим у зв'язці з кеш-пам'яттю об'ємом 128 Мб. Як і в інших моделях лінійки WD Black, в цьому диску використовується технологія StableTrac, яка передбачає поліпшене кріплення осі для зменшення впливу вібрації, яка створюється сусідніми дисками або іншими компонентами системи. Фірмова система стабілізації пластин забезпечує більш точне позиціювання блока головок під час читання/запису, що додатково збільшує швидкодію.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 ТБ
Усі ціни 24 →Жорсткий диск 3.5" WD Black Performance 4TB SATA 256MB (WD4005FZBX) | 8 759 грн. |
Жорсткий диск WD Black Performance 4 TB (WD4005FZBX) | 7 947 грн. |
WD WD4005FZBX | 9 109 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Black 4 Tb (4005FZBX) | 8 074 грн. |
Внутренний жесткий диск Wd Black 4 Tb (4005FZBX) | 7 998 грн. |
7 6 20 38 |
Купив собі цей гвинт, коли трагічно згорів мій попередній, з усією інформацією. Доглядав новий, десь прочитав статтю про цю лінійку гвинтів і забув. Потім коли ходив магазинами - побачив його зі знижкою і згадав, у результаті купив відразу за 5к руб. Працює реально швидше за мій минулий гвинт - дуже задоволений! Ціна, швидкість, хороший обсяг за нормальну ціну, фірма Поки що не знайшлося Леонид: користуюся WD WD2003FZEX місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX
Ціни на WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX |
---|---|---|---|---|
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD1003FZEX 1 ТБ | від 3 003 грн. | 26 пропозицій | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 ТБ | від 4 740 грн. | 19 пропозицій | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 ТБ | від 7 709 грн. | 24 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX 6 ТБ 128/7200 | від 14 560 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 ТБ 256/7200 | від 14 200 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8002FZWX 8 ТБ 128/7200 | від 14 350 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8001FZBX 8 ТБ 256/7200 | від 10 065 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX 10 ТБ | від 13 921 грн. | 37 пропозицій |