Жорсткий диск Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B 2 ТБ
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B 2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B 2 ТБ
Усі ціни 26 →Накопичувач HDD SATA 2.0TB Seagate Exos 7E10 7200rpm 256MB (ST2000NM017B) | 5 670 грн. |
Жорсткий диск Seagate Exos 7E10 2 TB (ST2000NM017B) | 6 596 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate 2TB (ST2000NM017B) | 5 792 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate 2TB (ST2000NM017B) | 5 737 грн. |
Жорсткий диск Seagate Exos 7E10 2 TB (ST2000NM017B) Exos 7E10 2 TB (ST2000 | 5 768 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B
Ціни на Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B 2 ТБ | від 5 562 грн. | 27 пропозицій | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST8000NM017B 8 ТБ | від 9 346 грн. | 21 пропозиція | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST10000NM017B 10 ТБ | від 10 989 грн. | 28 пропозицій |
Рекомендуємо