Жорсткий диск WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 ТБ 256/7200
Відео 7Фото 2 |
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 ТБ 256/7200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 ТБ 256/7200
WD Black 6TB 3.5" (WD6003FZBX) | 14 200 грн. |
WD Black 6TB 3.5" (WD6003FZBX) | 14 555 грн. |
WD Black 6TB 3.5" (WD6003FZBX) | 14 910 грн. |
7 6 20 38 |
Купив собі цей гвинт, коли трагічно згорів мій попередній, з усією інформацією. Доглядав новий, десь прочитав статтю про цю лінійку гвинтів і забув. Потім коли ходив магазинами - побачив його зі знижкою і згадав, у результаті купив відразу за 5к руб. Працює реально швидше за мій минулий гвинт - дуже задоволений! Ціна, швидкість, хороший обсяг за нормальну ціну, фірма Поки що не знайшлося Леонид: користуюся WD WD2003FZEX місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 80 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX
Ціни на WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX |
---|---|---|---|---|
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD1003FZEX 1 ТБ | від 3 065 грн. | 17 пропозицій | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD2003FZEX 2 ТБ | від 4 869 грн. | 21 пропозиція | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD4005FZBX 4 ТБ | від 5 300 грн. | 27 пропозицій | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6004FZWX 6 ТБ 128/7200 | від 14 560 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD6003FZBX 6 ТБ 256/7200 | від 14 200 грн. | 3 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8002FZWX 8 ТБ 128/7200 | від 14 350 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD8001FZBX 8 ТБ 256/7200 | від 10 090 грн. | 4 пропозиції | ||
WD Black 3.5" Gaming Hard Drive WD101FZBX 10 ТБ | від 13 905 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →