Жорсткий диск WD P10 Game Drive for Xbox One WDBA5G0030BBK 3 ТБ
Відео 2Фото 6 |
WD WDBA5G0030BBK |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD P10 Game Drive for Xbox One WDBA5G0030BBK 3 ТБ
Усі ціни 29 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 3.0TB Black P10 Game Drive for Xbox One ( | 4 350 грн. |
Жесткий диск WD Black P10 Game Drive for Xbox One 3 TB (WDBA5G0030BBK-WESN | 4 430 грн. |
Внешний жесткий диск Wd Black P10 Game Drive for Xbox One 3 Tb (WDBA5G0030 | 4 336 грн. |
Жорсткий диск WD Black P10 Game Drive for Xbox One 3 TB (WDBA5G0030BBK-WES | 5 803 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Wd Black P10 Game Drive for Xbox One 3 Tb (WDBA5G0 | 4 377 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації WD P10 Game Drive for Xbox One WDBA5G0030BBK
Ціни на WD P10 Game Drive for Xbox One WDBA5G0030BBK |
---|---|---|---|---|
WD P10 Game Drive for Xbox One WDBA5G0030BBK 3 ТБ | від 4 174 грн. | 30 пропозицій | ||
WD P10 Game Drive for Xbox One WDBA5G0040BBK 4 ТБ | від 7 626 грн. | 2 пропозиції | ||
WD P10 Game Drive for Xbox One WDBA5G0050BBK 5 ТБ | від 7 872 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо