Жорсткий диск WD My Passport Ultra for Mac WDBKYJ0020BSL 2 ТБ
Відео 5Фото 7 |
WD My Passport Ultra for Mac WDBKYJ0020BSL 2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації WD My Passport Ultra for Mac WDBKYJ0020BSL
Ціни на WD My Passport Ultra for Mac WDBKYJ0020BSL |
---|---|---|---|---|
WD My Passport Ultra for Mac WDBKYJ0020BSL 2 ТБ | від 6 601 грн. | 2 пропозиції | ||
WD My Passport Ultra for Mac WDBPMV0040BSL 4 ТБ | від 7 667 грн. | 2 пропозиції | ||
WD My Passport Ultra for Mac WDBPMV0050BSL 5 ТБ | від 7 667 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →