Мангал / барбекю Weber Perfomer Deluxe GBS 15501004
Відео 2Фото 10 |
Weber Perfomer Deluxe GBS 15501004 |
|
Гриль з системою очищення дна чаші гриля One-Touch, системою Gourmet BBQ System — решітка для приготування має знімається центральний модуль, знімним таймером, мірною кошиком для брикетованого вугілля, спецрамкой з гачками для інструментів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weber Perfomer Deluxe GBS 15501004
Гриль угольный Weber Performer Deluxe Gbs 57 см 15501004 | 46 200 грн. |
Weber Perfomer Deluxe Gbs Gourmet 57cm Czarny 15501004 | 34 160 грн. |
Вугільний Гриль Weber Performer Deluxe GBS 57см чорний (15501004) | 46 199 грн. |
Weber Performer Deluxe Gbs Gourmet 57cm 1481998 | 32 000 грн. |
Відеоогляди