Всесезонна шина West Lake SL369 225/70 R17 108S
Відео 17 |
Виберіть розмір шин
West Lake SL369 225/70 R17 108S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake SL369 225/70 R17 108S
WestLake SL369 AT 225/70 R17 108S (7082455242) | 4 250 грн. |
WestLake RADIAL SL369 A/T 225/70 R17 108S | 4 804 грн. |
Шини WestLake SL369 225/70 R17 108S | 4 614 грн. |
Відеоогляди
Рекомендуємо