Вантажна шина West Lake WDR+1 245/70 R19.5 136M
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
West Lake WDR+1 245/70 R19.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake WDR+1 245/70 R19.5 136M
WestLake WDR+1 (ведущая) 245/70 R19.5 136/134M | 7 627 грн. |
WestLake WDR+1 (приводная) 245/70 R19.5 136/134M 16PR | 7 701 грн. |
Шина WestLake WDR+1 (провідна) 245/70 R19.5 136/134M | 8 392 грн. |