Всесезонна шина West Lake Z401 235/55 R19 105W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
West Lake Z401 235/55 R19 105W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог West Lake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі West Lake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити West Lake Z401 235/55 R19 105W
Westlake Z-401 235/55 R19 105W XL (9044440605) | 4 180 грн. |
Шини WestLake All Season Elite Z-401 235/55 ZR19 105W XL | 4 921 грн. |
Westlake Z-401 All season Elite 235/55 R19 105W 6938112627409 | 4 527 грн. |
Westlake Z-401 All season Elite 235/55 R19 105W | 4 841 грн. |
WestLake ALL SEASONS ELITE Z-401 235/55 R19 105W (7049467554) | 3 560 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →