Всесезонна шина Nexen N`Fera RU5 235/55 R19 105W
Відео 8Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU5 235/55 R19 105W 235/55 R19 105 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera RU5 235/55 R19 105W
Усі ціни 25 →Шина Roadstone N Fera RU5 235/55 R19 105W XL | 4 125 грн. |
Roadstone N'Fera RU5 235/55 ZR19 105W XL | 4 320 грн. |
Roadstone NFera RU5 235/55 R19 105W XL | 3 630 грн. |
Летние шины Roadstone NFera RU5 235/55 ZR19 105W XL 1000706106 | 4 766 грн. |
Nexen N FERA RU5 (235/55R19 105W) | 4 195 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera RU5 235/55 R19 105W
Ціни на Nexen N`Fera RU5 235/55 R19 105W |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU5 235/55 R19 105W | від 3 630 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →