Литий диск Replica B002 8,5x19/5x112 ET30 DIA66,6
від 6 180 до 6 941 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації Replica B002 2
Характеристики
Replica B002 8,5x19/5x112 ET30 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replica B002 8,5x19/5x112 ET30 DIA66,6
Сортувати
Диск Replica B002 8.5x19 5x112 ET30.0 DIA66.6 BLACK | 6 180 грн. |
Replica Replica B002 (R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA66.6) BLACK | 6 180 грн. |
Диски Replica BMW (B002) 8,5x19 5x112 ET30 DIA66,6 (black) | 6 180 грн. |
Replica BMW (B002) black (R19 W8.5 PCD5x112 ET30 DIA66.6) | 6 180 грн. |
Диск Replica B002 Black R19 W8,5 PCD5x112 ET30 DIA66,6 | 6 941 грн. |
Закрити
Схожі