Заглибний насос Wetron 773198
Wetron 773198 поплавковий вимикач 4.8 м³/год 32 м 8.4 м³/год 15 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wetron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wetron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wetron 773198
Усі ціни 8 →Wetron насос дренажный 0.75кВт Hmax 32м Qmax 80л/мин (773198) | 3 306 грн. |
Насос дренажний Wetron 0.75кВт Hmax 32м Qmax 80л/хв (773198) | 3 401 грн. |
Занурювальний дренажний насос Wetron 0.75кВт Hmax 32м Qmax 80л/мин (773198 | 3 401 грн. |
Дренажний насос Wetron QDX1.5w-32-0.75F 773198 | 3 401 грн. |
Насос Wetron 0.75кВт Hmax 32м Qmax 80л/хв (773198) 0.75кВт Hmax 32м Qmax 8 | 2 938 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Wetron 773198
Ціни на Wetron 773198 |
---|---|---|---|---|
Wetron 773198 | від 2 938 грн. | 8 пропозицій | ||
Wetron 773191 | від 2 310 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →