Душова система Zerix SUS-003-J ZX3172
Фото 3 |
Zerix SUS-003-J ZX3172 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix SUS-003-J ZX3172
Усі ціни 7 →Душова система із змішувачем для душ. кабіни з нержавіючої сталі SUS304 ZE | 2 458 грн. |
Душова Колона Зі Змішувачем Для Душ. Кабіни З Нерж. Стали Sus304 Zerix Sus | 2 458 грн. |
Душова колона зі змішувачем для душ. кабіни з нерж. стали SUS304 ZERIX SUS | 2 458 грн. |
Душова колона із змішувачем для душ. кабіни з нерж. сталі SUS304 ZERIX SUS | 2 458 грн. |
Душова колона із змішувачем для душ. кабіни з нерж. сталі SUS304 Zerix SUS | 2 458 грн. |
Душова колона зі змішувачем для душ. кабіни з неірж. сталі SUS304 Zerix SU | 2 458 грн. |
Душова колона зі змішувачем для душ. кабіни з нерж. сталі SUS304 ZERIX SUS | 2 458 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →