Витяжка Jantar TLT 1000 LED 60 IS+GR нержавіюча сталь
Jantar TLT 1000 LED 60 IS+GR нержавіюча сталь 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jantar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jantar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jantar TLT 1000 LED 60 IS+GR нержавіюча сталь
Усі ціни 24 →Кухонна витяжка Jantar TLT 1000 LED 60 IS+GR | 4 389 грн. |
JANTAR TLT 1000 LED 60 IS+GR | 4 198 грн. |
Вытяжка Jantar Tlt 1000 Led 60 IS+GR | 4 057 грн. |
JANTAR TLT 1000 LED 60 IS+GR | 4 177 грн. |
вытяжка jantar tlt 1000 led 60 is+gr | 4 288 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Jantar TLT 1000 LED 60 IS+GR
Ціни на Jantar TLT 1000 LED 60 IS+GR |
---|---|---|---|---|
Jantar TLT 1000 LED 60 WH білий | від 3 640 грн. | 33 пропозиції | ||
Jantar TLT 1000 LED 60 BR коричневий | від 3 640 грн. | 35 пропозицій | ||
Jantar TLT 1000 LED 60 IS+GR нержавіюча сталь | від 3 982 грн. | 24 пропозиції | ||
Jantar TLT 1000 LED 60 BL чорний | від 3 827 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →