Витяжка VENTOLUX Garda 60 WH 1000 LED білий
Фото 6 |
VENTOLUX Garda 60 WH 1000 LED білий потужна білий нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Garda 60 WH 1000 LED білий
Вытяжка Ventolux garda 60 wh (1000) led | 4 515 грн. |
Витяжка VENTOLUX GARDA 60 WH (1000) LED | 4 195 грн. |
Вытяжка VENTOLUX GARDA 60 WH 1000 LED | 5 138 грн. |
Ventolux GARDA 60 WH (1000) LED | 4 515 грн. |
Витяжка ventolux garda 60 wh (1000) led | 4 515 грн. |
Модификації VENTOLUX Garda 60 WH 1000 LED
Ціни на VENTOLUX Garda 60 WH 1000 LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 60 WH 1000 LED білий | від 4 195 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 IX 1000 LED нержавіюча сталь | від 5 138 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →