Витяжка Weilor PDS 62303 BL 1100 LS Motion чорний
Фото 10 |
Weilor PDS 62303 BL 1100 LS Motion чорний |
|
Управління жестами. Автоматичне вмикання.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor PDS 62303 BL 1100 LS Motion чорний
Усі ціни 23 →Weilor Weilor PDS 62303 BL 1100 LS Motion | 11 999 грн. |
Кухонна витяжка Weilor PDS 62303 BL 1100 LS Motion | 11 999 грн. |
Вытяжка Weilor Pds 62303 Bl 1100 Ls Motion | 11 999 грн. |
WEILOR PDS 62303 BL 1100 LS Motion | 13 199 грн. |
Weilor PDS 62303 BL 1100 LS Motion офіційна гарантія | 13 599 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →