Вбудована посудомийна машина Whirlpool WIO 3O540 PELG
Фото 4 |
Whirlpool WIO 3O540 PELG
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:14
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:9 шт
Енергоспоживання:A+++
Витрата води:10 л
Рівень шуму:40 дБ
Ширина:59.8 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики WIO 3O540 PELG
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WIO 3O540 PELG
Усі ціни 15 →Посудомийна машина Whirlpool WIO 3O540 PELG | 22 025 грн. |
WHIRLPOOL WIO3O540PELG | 26 378 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Whirlpool Wio 3O540 Pelg | 26 833 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Whirlpool Wio 3O540 Pelg | 26 809 грн. |
Whirlpool WIO 3O540 PELG | 22 020 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →