Вбудована посудомийна машина Hotpoint-Ariston HIC 3C26N WF
Фото 9 |
Вбудована продуктивна посудомийна машина, розрахована на мийку 14 повних комплектів. Підтримує технологію покращеної мийки 3D Zone Wash і конденсаційну сушку з функцією ActiveDry. Оснащена економічним інверторним двигуном і інтуїтивно зрозумілою цифровою системою управління з LED-екраном. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування побутових потреб сім'ї чисельністю 4-7 чоловік.
Легко впорається з очищенням посуду після сімейного торжества або вечірки великої дружньої компанії. Робоча камера посудомийної машини Hotpoint-Ariston HIC 3c26n WF виготовлена з харчової нержавіючої сталі, а фірмова технологія 3D Zone Wash з трьох сторін направить потужні водяні струмені, гарантуючи повне охоплення і відмінне очищення. Трьох'ярусна конструкція кошиків Flexiload зручна для швидкого завантаження-вивантаження предметів, а трансформовані елементи нижньої корзини дозволяють мити в машині сковороди, сотейники і каструлі. Цифрова система управління підтримує 9 основних програм (в т.ч. швидку, тиху і економічну). Є повний захист від виникнення протікання і акустична Сигналізація.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hotpoint-Ariston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hotpoint-Ariston.
Купити Hotpoint-Ariston HIC 3C26N WF
Усі ціни 11 →Вбудовувана посудомийна машина Hotpoint-Ariston Hic 3C26N Wf | 16 636 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Hotpoint-Ariston Hic 3C26N Wf | 16 621 грн. |
Hotpoint HIC 3C26N WF | 17 520 грн. |
Hotpoint HIC 3C26N WF | 17 958 грн. |
Вбудована посудомийна машина Hotpoint-Ariston HIC 3C26N WF | 17 323 грн. |