Вбудована посудомийна машина Whirlpool WSIO 3O34 PFE X (859991552550)
Whirlpool WSIO 3O34 PFE X
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:10
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:8 шт
Витрата води:9 л
Рівень шуму:44 дБ
Ширина:45 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики WSIO 3O34 PFE X
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WSIO 3O34 PFE X
Усі ціни 50 →Whirlpool Whirlpool WSIO3O34PFEX | 17 899 грн. |
WHIRLPOOL WSIO 3O34 PFE X | 16 437 грн. |
Вбудована посудомийна машина Whirlpool WSIO 3O34 PFEX | 17 999 грн. |
Вбудована посудомийна машина Whirlpool WSIO3O34PFEX White | 17 999 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Whirlpool WSIO3O34PFEX White | 17 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →