Циркуляційний насос Wilo CronoLine IL-50/150-0.55/4 7 м DN 50 340 мм
Wilo CronoLine IL-50/150-0.55/4 7 м
DN 50
340 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:27000 л/год
Макс. напір:7 м
Споживана потужність:550 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CronoLine IL-50/150-0.55/4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo CronoLine IL-50/150-0.55/4
Ціни на Wilo CronoLine IL-50/150-0.55/4 |
---|---|---|---|---|
Wilo CronoLine IL-50/150-0.55/4 7 м DN 50 340 мм | від 43 912 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-40/160-0.55/4 8.5 м DN 40 340 мм | від 44 595 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-32/170-0.55/4 10.2 м DN 32 320 мм | від 44 036 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →