Циркуляційний насос Wilo Atmos PICO 25/1-6 6 м 1 1/2" 180 мм (4232694)
Відео 2 |
Wilo Atmos PICO 25/1-6 6 м
1 1/2"
180 мм
4 м
1 1/2"
180 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1"
130 мм
6 м 2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3420 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:40 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики Atmos PICO 25/1-6
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wilo Atmos PICO 25/1-6 6 м 1 1/2" 180 мм
Усі ціни 30 →Насос циркуляційний енергозберігаючий WILO з мокрим ротором Atmos Pico 25/ | 8 992 грн. |
Насос циркуляційний Wilo Atmos Pico 25/1-6, 1/2", 10 бар, 180 мм, 40 Вт, 2 | 9 035 грн. |
Циркуляционный отопительный насос Wilo Atmos Pico 25/1-6 180 (4232694) | 8 994 грн. |
WILO Atmos Pico 25/1-6 (4232694) | 9 035 грн. |
Wilo Wilo Atmos PICO 25/1-6-180 (4232694) 4232694 | 8 993 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Wilo Atmos PICO 25/1-6
Ціни на Wilo Atmos PICO 25/1-6 |
---|---|---|---|---|
Wilo Atmos PICO 25/1-4 4 м 1 1/2" 180 мм | від 5 118 грн. | 9 пропозицій | ||
Wilo Atmos PICO 25/1-6-130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 5 689 грн. | 30 пропозицій | ||
Wilo Atmos PICO 25/1-6 6 м 1 1/2" 180 мм | від 5 835 грн. | 30 пропозицій | ||
Wilo Atmos PICO 15/1-6 6 м 1" 130 мм | від 5 898 грн. | 8 пропозицій | ||
Wilo Atmos PICO 30/1-6 6 м 2" 180 мм | від 5 835 грн. | 7 пропозицій | ||
Wilo Atmos PICO 25/1-8 8 м 1 1/2" 180 мм | від 8 300 грн. | 10 пропозицій | ||
Wilo Atmos PICO 30/1-8 8 м 2" 180 мм | від 8 624 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →