Циркуляційний насос Wilo CronoLine IL-80/140-7.5/2 23 м DN 80 400 мм
Wilo CronoLine IL-80/140-7.5/2 23 м
DN 80
400 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:135000 л/год
Макс. напір:23 м
Споживана потужність:7500 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики CronoLine IL-80/140-7.5/2
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wilo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wilo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Wilo CronoLine IL-80/140-7.5/2
Ціни на Wilo CronoLine IL-80/140-7.5/2 |
---|---|---|---|---|
Wilo CronoLine IL-80/140-7.5/2 23 м DN 80 400 мм | від 83 201 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL-80/150-7.5/2 25.5 м DN 80 440 мм | від 91 243 грн. | 1 пропозиція | ||
Wilo CronoLine IL 65/160-7.5/2 32 м DN 65 430 мм | від 80 573 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →