Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Поверхневі насоси   /   Speroni

Поверхневий насос Speroni RXM 4-5

Фото - Поверхневий насос Speroni RXM 4-5
Speroni RXM 4-5
відцентровий
Основне
Призначеннячиста вода
Характеристики
Макс. продуктивність7000 л/год / максимальна /
Макс. напір48 м / максимальний /
Максимальний робочий тиск10 бар
Принцип діївідцентровий
Тип пристроюсамовсмоктуючий
Висота всмоктування7 м
Макс. t рідини90 °С
Система всмоктуваннябагатоступінчаста / 5 ступенів /
Вих. отвір підключення/патрубок1"
Вхід. отвір підключення/патрубок1 1/4"
Двигун
Потужність750 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Інше
Клас захисту (IP)44
Країна походження брендуІталія
Матеріал корпусачавун
Матеріал крильчатки / шнеканержавіюча сталь
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.

Купити Speroni RXM 4-5

Насос Speroni RXM 4-5 31.1.102206600

Тип з'єднання: Різьбове; Матеріал корпусу: Чавун; Кількість фаз: 1; Ступінь пиловологозахисту (IP): 44; Країна виробник товару: Італія; Максимальна глибина всмоктування (м): 7; Споживана потужність (Вт): 900; Максимальний тиск (бар): 11; Максимальна продуктивність (м3/год): 9.6; Кількість робочих коліс: 5; Різьбове з'єднання (дюйми): 1 1/4; Признач... щеення: Перекачування чистої води; Принцип дії:
Bom.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
18 241 грн.

Speroni RXM 4-5

Nasos-m.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
18 354 грн.

Насос горизонтальний багатоступеневий Speroni RXM 4-5

Маркетплейс: Rozetka.ua  VodoШок З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
21 717 грн.

Насос Speroni RXM 4-5 поверхневий багатоступінчатий (102206600)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Water Climate Technology З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
19 474 грн.

Динаміка цін на Speroni RXM 4-5

Модификації Speroni RXM 4-5

Ціни на Speroni RXM 4-5
Speroni RXM 2-4 від 15 269 грн.1 пропозиція
Speroni RXM 2-5 від 16 131 грн.3 пропозиції
Speroni RXM 2-6 від 16 439 грн.3 пропозиції
Speroni RXM 4-3 від 14 421 грн.1 пропозиція
Speroni RXM 4-4 від 14 944 грн.4 пропозиції
Speroni RXM 4-5 від 18 241 грн.4 пропозиції
Speroni RXM 4-6 від 19 735 грн.5 пропозицій
Speroni RXM 10-4 від 26 240 грн.4 пропозиції
Speroni RXM 10-5 від 31 031 грн.4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni RXM 4-5:
• Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С