Ксенон Winso Slim Ballast H3 6000K 35W Kit
Winso Slim Ballast H3 6000K 35W Kit |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Winso Slim Ballast H3 6000K 35W Kit
Комплект ксенону Winso H3 35W 6000K Slim Ballast (743600) | 1 320 грн. |
Лампи ксенон WINSO H3 6000K, 85V, 35W PK22s KET (к-т 2шт.) 713600 | 236 грн. |
Комплект ксенону WINSO H3 6000K, 85V, 35W PK22s KET 743600 | 1 151 грн. |
H3 6000K, 85V, 35W PK22s KET (к-т 2шт.) WINSO XENON | 232 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →