Ксенон Winso Slim Ballast HB4 5000K 35W Kit
Winso Slim Ballast HB4 5000K 35W Kit |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Winso Slim Ballast HB4 5000K 35W Kit
Комплект ксенона Winso HB4 (9006) 5000K 85V 35W P22d KET LI-6160 | 1 170 грн. |
Комплект ксенону Winso HB4 (9006) 5000K 85V 35W P22d KET 746500 | 1 167 грн. |
Комплект ксенону WINSO HB4(9006) 5000K, 85V, 35W P22d KET 746500 | 1 151 грн. |
Комплект ксенону WINSO HB4(9006) 5000K 35W Slim Ballast (746500) | 1 117 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →