Квадрокоптер (дрон) WL Toys V333C
Відео 14Фото 9 |
Квадрокоптер WL Toys V333C від свого побратима без індексу «С» в кінці назви відрізняється тільки одним — наявність знімною камери, яка забезпечує можливість відеозйомки польоту в роздільній здатності 640x480; передбачена можливість дистанційного керування камерою. Є вбудований гіроскоп, автоматична стабілізація і підсвічування в польоті. Передбачені режими утримання напрямки і акробатичний, для виконання нескладних трюків. Окремої уваги заслуговує додаткова комплектація, яка купується окремо, в тому числі — водяні гармати, ракетниці або лебідки.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WL Toys 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WL Toys.
Купити WL Toys V333C
Усі ціни 11 →WL Toys Cyclone 2 V333c (WL-V333c) | 3 785 грн. |
Квадрокоптер Wl Toys V333 Cyclone 2 з камерою | 4 650 грн. |
Квадрокоптер Wl Toys V333 Cyclone 2 с камерой | 4 650 грн. |
WL Toys Cyclone 2 V333c (WL-V333c) | 3 719 грн. |
WL Toys Квадрокоптер з камерою радіокерований V333 Cyclone 2 Black іграшка | 4 650 грн. |
- Режим утримання напрямки
- Можливість встановлення додаткових аксесуарів: гармати, ракетниці або лебідки
- Модель квадрокоптера WLToys V333С
- Захисний корпус для використання всередині приміщення
- Камера
- MicroSD Карта пам'яті
- USB кардридер
- Пульт управління
- 4 запасних пропелера
- Зарядний пристрій
- Li-Pol Акумулятор
- Модель V333 — постачатися без камери
- Модель V333С — поставлятися з камерою
Модификації WL Toys V333C
Ціни на WL Toys V333C |
---|---|---|---|---|
WL Toys V333 | від 5 348 грн. | 1 пропозиція | ||
WL Toys V333C | від 3 400 грн. | 12 пропозицій |