Квадрокоптер (дрон) iFlight Nazgul XL10 V6 6S ELRS (99-00017562)
Фото 4 |
iFlight Nazgul XL10 V6 6S ELRS
ELRSTBS
Політ:до 40 хв, швидкість 140 км/год
Камера:знімна
Розміри:10", 297x297x35 мм
Вага:860 г
Всі характеристики
Характеристики Nazgul XL10 V6 6S ELRS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити iFlight Nazgul XL10 V6 6S ELRS
Усі ціни 9 →FPV дрон iFlight FPV XL10 V6 6S | 31 099 грн. |
iFlight FPV дрон iFlight Nazgul XL10 V6 6S FPV Dron 13 | 25 799 грн. |
FPV квадрокоптер iFlight Nazgul XL10 V6 6S BNF ELRS 99-00017562 | 24 780 грн. |
FPV дрон iFlight FPV XL10 V6 6S | 27 099 грн. |
iFlight Nazgul XL10 V6 6S 99-00017562 | 25 799 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації iFlight Nazgul XL10 V6 6S ELRS
Ціни на iFlight Nazgul XL10 V6 6S ELRS |
---|---|---|---|---|
iFlight Nazgul XL10 V6 6S ELRS | від 24 780 грн. | 9 пропозицій | ||
iFlight Nazgul XL10 V6 6S TBS | від 25 495 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →