Трансмісійне мастило WOLF Extendtech 85W-140 GL5 5 л (8304705)
WOLF Extendtech 85W-140 GL5 5L 1 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLF Extendtech 85W-140 GL5 5 л
Усі ціни 7 →Олива трансмісійна WOLF Extendtech GL-5 85W-140, 5л (8304705) 8304705 | 1 186 грн. |
Трансмісійна олива Wolf EXTENDTECH 85W140 GL 5 5л (8304705) 8304705 | 1 097 грн. |
Wolf Трансмісійна олива Wolf EXTENDTECH 85W140 GL 5 5л (8304705) 8304705 | 1 097 грн. |
Трансмісійна олива Wolf EXTENDTECH 85W140 GL 5 5л (8304705) | 1 097 грн. |
Трансмісійна олія Wolf EXTENDTECH 85W140 GL 5 5л (8304705) | 1 629 грн. |
Трансмісійна олива Wolf Extend Tech 85W140 GL 5 - 5 л (8304705) | 1 272 грн. |
Трансмісійна олія Wolf EXTENDTECH 85W140 GL 5 5л (8304705) | 1 562 грн. |
Модификації WOLF Extendtech 85W-140 GL5
Ціни на WOLF Extendtech 85W-140 GL5 |
---|---|---|---|---|
WOLF Extendtech 85W-140 GL5 1 л | від 289 грн. | 7 пропозицій | ||
WOLF Extendtech 85W-140 GL5 5 л | від 1 097 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →