Трансмісійне мастило WOLF Extendtech 85W-140 GL5 20 л (8306853)
WOLF Extendtech 85W-140 GL5 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLF Extendtech 85W-140 GL5 20 л
Трансмиссионное масло WOLF EXTENDTECH 85W140 GL 5 (20л.) 8306853 | 4 686 грн. |
Олива трансмісійна WOLF Extendtech GL-5 85W-140, 20л (8306853) 8306853 | 4 200 грн. |
Трансмісійна олива Wolf EXTENDTECH 85W140 GL 5 20л (8306853) 8306853 | 4 200 грн. |
Wolf Трансмісійна олива Wolf EXTENDTECH 85W140 GL 5 20л (8306853) 8306853 | 4 200 грн. |
Трансмісійна олива Wolf Extend Tech 85W140 GL 5 - 20 л (8306853) | 4 723 грн. |
Модификації WOLF Extendtech 85W-140 GL5
Ціни на WOLF Extendtech 85W-140 GL5 |
---|---|---|---|---|
WOLF Extendtech 85W-140 GL5 1 л | від 306 грн. | 6 пропозицій | ||
WOLF Extendtech 85W-140 GL5 5 л | від 1 120 грн. | 6 пропозицій | ||
WOLF Extendtech 85W-140 GL5 20 л | від 4 200 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →