Струбцина Intertool Storm HT-6190 900 мм
Фото 7 |
Intertool Storm HT-6190 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool Storm HT-6190 900 мм
Усі ціни 9 →Intertool Intertool HT-6190 | 559 грн. |
Струбцина автомат 900*75мм, усилие зажима до 135 кг INTERTOOL HT-6190 | 559 грн. |
Струбцина автомат 900*75мм, зусилля затиску до 135 кг INTERTOOL HT-6190 | 557 грн. |
Струбцина автомат 900*75мм, зусилля затиску до 135 кг INTERTOOL HT-6190 | 475 грн. |
Струбцина столярна Intertool 900 x 75 мм x 135 кг Storm (HT-6190) | 559 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Intertool Storm HT-6190
Ціни на Intertool Storm HT-6190 |
---|---|---|---|---|
Intertool Storm HT-6160 600 мм | від 395 грн. | 12 пропозицій | ||
Intertool Storm HT-6175 750 мм | від 409 грн. | 11 пропозицій | ||
Intertool Storm HT-6190 900 мм | від 475 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →