Струбцина Stanley 0-83-121 75 мм
Відео 3Фото 5 |
Stanley 0-83-121 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 0-83-121 75 мм
Усі ціни 34 →Струбцина Stanley Bailey 0-83-121 75 мм | 400 грн. |
Струбцина Stanley Bailey 0-83-121 кутова, 75 мм | 417 грн. |
Струбцина кутова Stanley Bailey для невеликого навантаження 0-83-121 | 519 грн. |
Струбцина угловая Stanley "Bailey" 75мм (0-83-121) | 519 грн. |
Струбцина Bailey кутова для невеликих навантажень STANLEY 0-83-121 | 519 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →