Дриль-шурупокрут Worcraft CHD-S20Li
Відео 15Фото 6 |
Worcraft CHD-S20Li |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Worcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Worcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Worcraft CHD-S20Li
Усі ціни 9 →Worcraft Шуруповерт аккумуляторный Worcraft CHD-S20Li (13001) | 2 350 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторна Worcraft CHD-S20Li з АКБ (2А) і ЗП, 50Нм | 3 613 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторна Worcraft CHD-S20Li з АКБ (4А) і ЗП, 50Нм | 4 377 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторна Worcraft CHD-S20Li без АКБ і ЗП, 50Нм | 1 860 грн. |
Акумуляторний шуруповерт WORCRAFT CHD-S20LiWB, 40Нм | 3 250 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →