Дриль-шурупокрут Grand DA-21UBL Pro
Відео 1Фото 2 |
Grand DA-21UBL Pro |
|
Двошвидкісна акумуляторна дриль-шурупокрут підвищеної потужності з безщітковим електродвигуном, підтримкою ударного режиму й вбудованим LED-підсвічуванням. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії. Належить до сімейства багатоцільового професійного ручного електроінструменту Grand, призначеного для виконання значних обсягів монтажно-демонтажних, складальних, будівельних і оздоблювальних робіт.
Стане зручним помічником як для активного DIY-ентузіаста, так і сертифікованого майстра. Завдяки значному крутному моменту (до 65 Нм) і вражаючій ємності двох комплектних акумуляторних батарей може використовуватися в ролі основного інструменту для виконання тривалих серійних робіт. Помірна вага (1.8 кг) й ергономічна конструкція створюють оптимальні умови для тривалої плідної роботи без передчасної втоми рук оператора.
Шурупокрут Grand DA-21UBL Pro оснащений продуктивним і захищеним від перевантаження безщітковим двигуном, який працює у зв'язці з довговічним двошвидкісним планетарним редуктором. На першій швидкості (до 450 об/хв) впорається із завертанням-відвертанням шурупів, саморізів, конфірматів, та інших різьбових кріплень значного діаметра. На другій (до 1700 об/хв) може швидко свердлити сталь, кольорові метали і їх сплави, кераміку, полімери й деревину. Укомплектований двома батареями (21В/3Агод), швидким зарядним пристроєм (60 хв) і зручним кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Купити Grand DA-21UBL Pro
Усі ціни 9 →Акумуляторний шуруповерт Grand (Да-21 UBL/PRO) | 3 199 грн. |
Шурупокрут Grand ДА-21 UBL/Pro | 2 866 грн. |
Шуруповерт Grand ДА-21UBL PRO | 2 649 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Grand ДА-21UBL/PRO 113276 | 2 880 грн. |
Акумуляторний ударний шурупокрут Grand ДА-21 UBL PRO | 2 889 грн. |
На мій погляд, кращого дриля-шурупокрута не знайти. Напевно, є варіанти кращі (не факт), але коштуватимуть вони вже не 2000 грн., і це факт. * Є можливість вставити свердло аж до 13 мм діаметром, це рідкість для таких компактних пристроїв.
* повністю металевий патрон * ударний режим. * Щоб зарядити, не потрібно виймати акумулятор з інструменту і завдяки цьому менше будуть зношуватися полозья і пази кріплення батареї і шурупокрута, тому з'єднання менше буде забиватися пилом, сміттям. * не треба тягати з собою зарядну станцію, а тільки маленький, легкий адаптер. * наявність індикатора заряду батареї * довга робота за рахунок безщітності та великої ємності батареї, * потужність, завдяки високій напрузі. На першій швидкості намагався затиснути в кулак, щоб не дати йому стартанути і повернутися, кілька разів намагався. Не вийшло, трохи шкіру на долоні не протер до крові, зап'ястя потім ще довго боліло. А на другій швидкості, як належить - спрацював захист від навантаження. - Датчик освітлення занадто "грубий" - у приміщенні досить світло, але датчик все одно включає діод. І тільки якщо направити датчик прямо на лампу, тільки тоді він "розуміє", що освітлення достатньо.
- Діод освітлення стирчить з корпусу, і якщо людина дивиться збоку, то діод світить у вічі і заважає. На мій погляд, його варто втопити в корпус, щоб світив ТІЛЬКИ вперед ..., уявіть, якби фари у машин світили б не тільки вперед ... У корпусі відсутнє поглиблення для біти, з ним було б набагато зручніше. |
Спочатку хотів взяти модель Grand DA-12U для домашнього використання, але щоб потім не шкодувати про те, що заощадив не там, де потрібно, вибрав цю модель. Основним критерієм вибору був ударний режим. Бетонну стіну 18 см в ударному режимі просвердлює легко. У цій моделі стоїть безщітковий двигун і дуже великий крутний момент на відміну від дешевих моделей, потім саморіз в 150-й сосновий брус заходить як в масло, без якихось зусиль. У комплекті 2 акумулятори, що дозволяє робити великий об'єм роботи не зупиняючи і плюс, тут вони на 21 вольт і на 3 Агод, тримають відмінно і заряджаються дуже швидко. Але через це важче, ніж модель із акумулятором обоймою. Безщітковий двигун, кейс, 2 АКБ у комплекті та вони з індикатором зарядки, ударний режим. Хіба що вага. Владимир И: користуюся Grand DA-21UBL Pro менше місяця |