Дриль Worcraft WID-1300
Відео 6Фото 6 |
Worcraft WID-1300 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Worcraft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Worcraft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Worcraft WID-1300
Worcraft Дрель ударная Worcraft WID-1300 (12005) | 1 920 грн. |
Дриль ударний Worcraft WID-1300, електричний | 1 440 грн. |
Дриль ударний Worcraft WID-1300, мережевий | 1 440 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →