Кований диск WS Forged WS2120 9,5x20/5x115 ET20 DIA71,6
від 18 070 до 19 150 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 115 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації WS Forged WS2120 1
Характеристики
WS Forged WS2120 9,5x20/5x115 ET20 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WS Forged 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WS Forged.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WS Forged WS2120 9,5x20/5x115 ET20 DIA71,6
Сортувати
Диск WS FORGED WS2120 9.5x20 5x115 ET20.0 DIA71.6 MATTEBLUEFORGED | 18 540 грн. |
WS FORGED WS2120 9.5x20 5x115 ET20 DIA71.6 Matte blue | 18 070 грн. |
WS Forged WS2120 9,5x20/5x115 D71,6 ET20 MATTEBLUEFORGED | 18 540 грн. |
WS FORGED WS FORGED WS2120 (R20 W9.5 PCD5x115 ET20 DIA71.6) MATTEBLUEFORGE | 18 540 грн. |
Диски WS Forged WS2120 9,5x20 5x115 ET20 DIA71,6 (matt blue) | 18 540 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі