Моторне мастило XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF 60 л (XA 20601)
Товар застарів 19 739 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 0w-30; Відповідність стандартам: API SL/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/503.01/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски Mercedes-Benz: 229.5; Допуски Renault: RN 0700/RN 0710 |
XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF
Ціни на XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF |
---|---|---|---|---|
XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF 1 л | від 417 грн. | 8 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF 4 л | від 1 686 грн. | 9 пропозицій | ||
XADO Atomic Oil 0W-30 SL/CF 5 л | від 2 778 грн. | 1 пропозиція |