Моторне мастило ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30 5 л (194890)
ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30 5L |
|
Олія для всіх типів бензинових та дизельних моторів легковиків та малотоннажного комерційного транспорту. Продукт рекомендується для двигунів, що відповідають нормам EURO V. Виготовляється мастило за синтетичною технологією ELF з домішкою протизносних і присадок для чищення. Малозольний склад олії з низьким вмістом сірки та фосфору дозволяє використовувати мастильний матеріал у двигунах, обладнаних системами каталітичного допалу вихлопних газів та/або сажевими фільтрами DPF.
Моторне масло відмінно підходить для будь-яких стилів їзди, включаючи високошвидкісне та спортивне водіння. При цьому забезпечується безкомпромісно висока стійкість характеристик при серйозних навантаженнях. ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30 5L можна використовувати при збільшених регламентних інтервалах заміни масла - до 30 тис. км. пробігу в бензинових моторах і аж до 50 тис. км. пробігу в дизельних двигунах. Олія може похвалитися допусками від провідних автовиробників європейського походження, зокрема VAG, Mercedes-Benz, BMW, Porche.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELF.
Купити ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30 5 л
Усі ціни 18 →ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30 (5л) | 3 164 грн. |
Масло моторное Elf Evolution Full-Tech LLX 5W-30 5л 213920 | 1 742 грн. |
Моторное масло Elf Evolution FULL-TECH Llx 5W-30 5 л | 1 935 грн. |
Олива моторна Elf Evolution Full-TECH LLX 5W-30, 5л (41071120938) | 1 816 грн. |
Олива моторна синтетична ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30 5л (194890)(213 | 1 550 грн. |
Модификації ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30
Ціни на ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30 |
---|---|---|---|---|
ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30 1 л | від 366 грн. | 15 пропозицій | ||
ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30 5 л | від 1 550 грн. | 18 пропозицій | ||
ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30 20 л | від 6 298 грн. | 2 пропозиції | ||
ELF Evolution Full-Tech LLX 5W-30 60 л | від 15 683 грн. | 4 пропозиції |